Bayan Epilasyon

Bayan Genital Bölge Epilasyon

Kadınlar doğaları gereği her daim bakımlı ve güzel görünmek ister. İstenmeyen tüyler de bu görüntünün en rahatsız edici taraflarından birisidir.Ağda, jilet, tüy dökücü kremler kısa süreli çözümler olmasının yanı sıra kıl köklerinin daha sert ve koyu çıkmasına sebep olmaktadır.

Lazer epilasyon tüm bunları geride bırakarak kadınlara kalıcı ve konforlu çözümler sunmaktadır. Kadınlar lazer epilasyon sayesinde diledikleri bölgedeki tüylerden kalıcı olarak kurtulabilmektedir. Kadın lazer epilasyonda sağlıklı sonuçlar almak isteyen kişiler belli başlı noktalara çok dikkat etmelidir.

Kadın epilasyon fiyatlarını ve kampanyalarımızı öğrenmek, ücretsiz muayene olmak, deneme atışları yaptırmak için sizi merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Buz Lazer Epilasyon Avantajları Nelerdir?

Birkaç yıl öncesine kadar sarı, kızıl renkli kıl yapısına sahip kişilere lazer epilasyon hizmeti verilememekteydi. Ancak Buz Lazer Platinum teknojisi sayesinde tüm kıl yapılarına rahatlıkla lazer epilasyon uygulanabilmektedir.

Lazer Epilasyon Yan Etkisi Var Mıdır?

Lazer epilasyon yaptırmak istediğiniz merkezin sizin kıl yapınıza en uygun cihaz ileçalıştığından emin olmalısınız. Maalesef ticari bakış açısıyla sizin kıl yapınıza uygunolmayan lazer cihazlarıyla çalışılabilir ve sonuç hüsran olabilir.

Seanslarınızı aksatmadan lazer epilasyonunuza düzenli olarak devam etmelisiniz.Yanık, iz, aşırı kızarıklık vb. gibi sonuçlarla karşılaşmamak için uygulamanızın kadın lazer epilasyon konusunda uzman kişiler tarafından yapıldığından emin olun.

Ara