Erkek Epilasyon

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı olarak Yüzyıllardan beri süre gelen güzel olma isteği doğrultusunda belkide bedenimizin en önemli yerlerinden biri cildimizdir. Özellikle bayanlarda erkeklere oranlara daha önem gösterilen cilt konusunda son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile büyük yol kat edilmiştir. Cildinizde oluşan akne, leke, güneş lekesi, sivilce vb sıkıntıları Şişli güzellik salonun da birlikte hijyen ve modern koşullar altında bakım sağlıyoruz ediyoruz. Artık pürüzsüz bebeksi bir cilde kavuşmanız hayal değil.

Cilt Bakımı medikal cilt bakımı ile cildimizde zamanla oluşan kırışıklıklar siyah noktalar ve makyaj sonrası artıklardan oluşan ölü doku tamamen temizlenir. Böylece yeni oluşacak farklı sorunlarında engellenmesi sağlanır. Normal şartlarda her bir bireyin aylık olarak cilt bakımı ve temizliğini yaptırması gerekir. Çünkü cildimiz bizim hem dış görünüşümüzde önemlidir. Hem sağlık açısından daha sağlıklı bir cilde kavuşmuş oluruz. Şişli güzellik salonu kalitenin yansıması sizleri bekliyor.

NOT: Günlük hayatımız da kullanılması gereken ürünleri de ihmal etmemek gerekir.(cilt tipine uygun temizleyici,nemlendirici ve güneş koruyucu düzenli kullanmamız gerekmektedir.) • Merkezimiz de; leke, akne, gözenek ve kırışıklık bakımları haftalık gelinen kürlerle iyileştirilir edilir. Bakırköy lazer epilasyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.