Firma Profili

Huzurlu atmosferi, güvenliği, teknolojik donanımı, deneyimli güler yüzlü ekibi ile estetik ve güzellik sektöründe Şişli merkezi konumuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir.

Epilasyon, Bölgesel zayıflama, Dermotolejik ürünlerle cilt bakımları, Kalıcı makyaj, Profesyenel makyaj, Kaş tasarımı, Kaş ve kirpik boyama, Kirpik perması, İpek kirpik, Saç bakımı, Manikür ve Pedikür, Nail art şekillendirme ve Sir ağda profosyenel ürünlerle kaliteden ödün vermeden uygulanmaktadır. Ayrıca en son çıkan teknolojik Epilasyon cihazı ile istenmeyen tüylerden en kısa sürede sonuç alarak artık sizde pürüzsüz bir cilde kavuşuyorsunuz.

Umay Güzellik merkezinde hem dinlenmiş hemde yenilenmiş olarak ayrılmanızı sağlayacak terapilerle sizlerleyiz 2013 yılında Şişli Merkez'de hizmet vermeye başlamıştır. Hem bayan hem erkek müşterilerimize özel olarak güzellik uzmanı ve bakım danışmanı arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Umay Güzellik merkezinde, kişiye özel Cilt Bakımı, Bölgesel İncelme, Selülit Tedavisi, Kalıcı Makyaj, El Ayak Bakımı gibi birçok uygulama ile kendinizi şımartabilirsiniz. VelaShape III, Selülit Tedavisi, Selülit Masajı G5 ve Lenf Dranaj ile form kazanabilirsiniz. Fit bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dört mevsim uygulanabilen epilasyon ile pürüzsüz Ten elde edebilirsiniz ve bir çok bakım alternatifi ile yepyeni bir siz yaratabilirsiniz. Size en uygun uygulamalar, hizmetler, tedaviler ve terapilerle ilgili detaylı bilgi ve yönlendirmenizi sağlayacak Yaşam Koçlarımız ve Estetisyenlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin.Unutmayın hiç bir şey sizden daha değerli değildir.

Ara