Saç Simülasyonu

SAÇ SİMÜLASYONU

Saç simülasyonu çeşitli nedenlerle saç kaybı oluşan bölgelere özel bir cihaz, özel steril iğneler ve organik pigmentler ile saç derisinin bazal tabakasına mikro iğneleme yöntemiyle yapılan bir uygulamadır.Ağrısız, acısız ve kanamasız olan bu uygulama ile bir kaç saat içinde gür saçlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.Saç simülasyonu aynı zamanda sa pigmentasyonu saç gölgelendirme, saç dövmesi gibi terimlerle de söylenmektedir.

Saç Simülasyonu Kimlere Uygulanır:

Saç ekimi yaptırıp istediği görüntüye ulaşamayan alopesi(saç dökülmesi) saç kıran, ve mantardan dolayı saç kaybı yaşayan saçının seyrekliğinden şikayetçi olan 18 yaşını aşmış erkek yada kadın her bireye uygulanabilir.Ayrıca seyrek sakalı olan  kişilere uygulanabilir.

Saç simülayonunun kalıcılığı cilt tipine göre değişmektedir.İki ila 5 yıl arası kalıcılığı vardır.Kullanılan boyalar su bazlı olduğu için abdest gibi durumlara engel değildir.İşlem sonrası uyulması gereken talimatlara uyulduğu takdirde  kesinlikle renk değişimi olmamaktadır.

Saç simülasyonu işlemi cilt tipine göre 1 -3 seans arası değişmektedir.Fiyatlar yapılacak alana göre değişmekte olup, rotüşler de ücret alınmamaktadır. Saç Simülasyonu kalıcı makyaj uzmanlarımız tarafından uygulanmaktadır.

 

 

Make An
Appointment

Maecenas euismod auctor pretium. Vestibulum varius sagittis convallis. Morbi nisl orci, eleifend sed metus in

https://umayguzellikmerkezi.com/

Available Appointments on 23 Temmuz 2019

There are no appointment time slots available for this day.