Soğuk Lipoliz

SOĞUK LİPOLİZ  NEDİR?

Soğuk lipoliz de cilt altındaki yağ dokusunun yoğun olduğu bölgelerdeki yağ tabakası deriye zarar vermeden kontrollü bir şekilde soğutarak,yağ hücrelerinin  küçülme sürecine girmesi sağlanır.Sonuç olarak yağ hücreleri eritilerek  vücuttan uzaklaştırılır.Daha sıkı bir cilde  sahip olup,selülütlerinizin görünümünde de  azalma sağlanır.

Ameliyatsız liposuction olarak’ta  tanımlanan bu yöntemde kesi yoktur, ağrı yada acı yoktur ve anestezi gerektirmeyen bir uygulamadır.30-60 dakika arasında uygulama yapılacak bölgeye göre değişiklik göstermektedir.
Tek seansda 4-13 cm arasında incelme sağlayan soğuk lipoliz tedavi sonrasında,bol su tüketmeniz ve protein ağırlıklı beslenmeniz yeterlidir.

Uygulama sayesinde günlük yaşamı hiç bir şekilde engellemeden incelebilirsiniz.Soğuk lipoliz normal kiloda ve spor yapıyor olsanız dahi ,sporla verilemeyen belli bölgelerdeki yağlar (sırt,bel,karın,basen,göbek,iç bacak,kol vb.)bölgelerde inatçı yağ tabakalarını küçülterek yok olmasını sağlar.Aynı bölgeye uygulanırsa o bölge için tek seans yeterli olur.Fakat sonrasında tekrar yapılmak istenirse üç ay sonra aynı işlem uygulanabilir.Etkisi 15 gün sonra görülmeye başlar.

Make An
Appointment

Maecenas euismod auctor pretium. Vestibulum varius sagittis convallis. Morbi nisl orci, eleifend sed metus in

https://umayguzellikmerkezi.com/

Available Appointments on 23 Temmuz 2019

There are no appointment time slots available for this day.